Fotókiállítás nyílt a Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziumban
Fotókiállítás nyílt Békéscsabán a Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziumban, Tegnap Után címmel. A kiállítás képein a jelen és a múlt Békéscsabája találkozik.
A kiállított képek montázs technikával készültek úgy, hogy a régi képek kiegészítik a jelenlegi Békéscsabáról készült fotókat. Az archív fotók Tuska János József gyűjteményéből valók.
Az ’50-es, 60’-as, és ’70-es évek Békéscsabája és a jelen találkozását mutatja be az a kiállítás, amely - többek között - a Csabagyöngye Kulturális Központ és a Szent István Egyetem után ez alkalommal a Békéscsabai Szakképzési Centrum Kemény Gábor Logisztikai és Közlekedési Szakgimnáziumában nyílt meg.
A kiállítás célja megismertetni a békéscsabaiakkal a várost a több évtizeddel ezelőtti arcával. A kiállítást minden nap délután fél háromtól tekinthetik meg az érdeklődők február 23-ig.


AZ OLDAL TETEJÉRE
Új hozzászólás